foto_1e_elftal_medium.jpgHet was u wellicht (en hopelijk) al opgevallen maar sinds 13 september speelt Oudega 1 in een gloed nieuw tenue beschikbaar gesteld door onze nieuwe hoofdsponsor: H.C.R. De Trije Doarpen. Diezelfde dag is v.v. Oudega voor dit cafetaria gekiekt samen met de eigenaren Martin en Hinke Miedema. Klik op lees meer om de foto te aanschouwen die overigens ook onder teams Oudega 1 staat afgebeeld. 

foto_1e_elftal_medium.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Achterste rij van links naar rechts: Martin Miedema, Kerst Heida, Rinze de Groot, Anne-Pieter Visser, Gerrit-Marten Jansen, Patrick Hiemstra, Klaas Hoekstra, Homme-Hendrik Woudstra, Sietze de Jong en Hinke Miedema.
Voor: Timothy Hiemstra, Æde-Piet Hoekstra, Demian Klapwijk, Sybren-Meindert Bakker, Haintje Jansen en Æde Hoekstra.
Wil je de foto op origineel formaat? Stuur dan even een mailtje naar Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..
 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen