189922.jpgOndanks de enorme vechtlust en het bij vlagen goede voetbal blijft OudegaHJSC B1 ook na vandaag hekkensluiter met slechts 3 punten. Tegen het ook niet bepaald hoog geplaatste Oeverzwaluwen B1 uit Koudum werd er ietwat geflatteerd verloren met 2-5 hetgeen de 9e nederlaag van dit seizoen betekende. Aan het roer voor 4 wedstrijden staan nu de geroutineerde schippers Sietse Broersma en Yme Vonk

opdat er helaas nog steeds géén vaste leider voor dit team is. Dan de wedstrijd, de eerste 10 minuten verliepen nogal rommelig veel lange ballen en vooral aan beide kanten veel balverlies. De eerste kans was voor de blauwhemden maar alleen voor de doelman werd niet gescoord. Daarna had OudegaHJSC met een lucky op voorsprong kunnen komen nadat de doelman de terugspeelbal tegen Jurjan Martens schoot maar de bal ging net naast de voor OudegaHJSC verkeerde kant van de paal. Ook hierna waren beide ploegen redelijk aan elkaar gewaagd, Oeverzwaluwen was een beetje gevaarlijker en dreigender dan de OudegaHJSCers. Na 25 minuten drukten de Koudumers dit dan ook in de score uit: 0-1. In het resterende kwartier had Bart van Kalsbeek namens OudegaHJSC nog twee kleine kansjes op de gelijkmaker maar dit slaagde helaas niet waardoor de 0-1 ook mee de kleedkamers in ging. Hier kwam OudegaHJSC niet goed uit want na nog geen minuut na rust stond de 0-2 al op het bord na een goed uitgespeelde aanval van de Koudumers. Hierna was de ban gebroken want nog géén 3 minuten later lag de 0-3 ook al in het netje en het was opnieuw de nummer 5, genaamd Joël, van 189922.jpgOeverzwaluwen die scoorde. Hij speelde heel beheerst de doelman van OudegaHJSC uit en schoot het leder rustig binnen. Ondanks de enorme wilskracht en het inbregen van Toussaint Boonstra lukte het OudegaHJSC maar niet om aansluiting te vinden. Na 60 minuten werd de schade zelfs alleen maar groter toen opnieuw Joël scoorde voor Oeverzwaluwen. Het was een prachtig doelpunt want hij schoot de bal met een schitterende curve in de linker kruising. Maar dat ook OudegaHJSC mooie doelpunten kan maken bewees spits Pieter Hoogterp want hij joeg zowel in de 73ste als in de blessuretijd de bal in het dak van het doel. Tusssendoor scoorde Oeverzwaluwen in de 76ste minuut nog vanaf de stip nadat de doelman van OudegaHJSC een speler van Oeverzwaluwen torpedeerde. Derhalve dus een 2-5 eindstand de boeken in. Voor OudegaHJSC B1 nog voldoende stof om weer eens 3 punten te pakken maar deze wedstrijd biedt zeker perspectief voor de toekomst.
Foto: www.oeverzwaluwen.nl

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen