Een dapper strijdend Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 is in de kwartfinale van de beker uitgeschakeld. Een fysiek wel heel sterk Nicator JO9-1G uit Leeuwarden was met 2-6 te sterk op een volgepakt sportpark It Joo. De thuisploeg kwam al snel op achterstand, Nicator miste nog een strafschop en kwam even later wel op 0-2. Jelte zorgde voor de pauze nog voor de aansluitingstreffer maar kort na de limonade (en chips bij de gasten) kwam Nicator alweer op een verschil van twee. Hielke bracht de spanning terug en had de 3-3 op zijn hoofd maar hij kopte over. 

Een geweldige vrije trap van de absolute uitblinker van Nicator was de genadeklap die in de slotfase nog verder uitliepen: 2-6. Nicator mag zich opmaken voor de (halve) finale op zaterdag 2 juni in Joure, OHH verlaat met opgeheven hoofd het bekertoernooi!

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen