De eerste kans was voor Waterpoort Boys maar toen in de tegenaanval Pieter Hoogterp Oudega 2 binnen de minuut op 1-0 zette leek de koploper het geloof eigenlijk al kwijt te zijn. Voor de thee zette diezelfde Pieter Hoogterp en Anne-Jelle Hoekstra de score op 3-0 maar na de thee gingen alle remmen bij een ontketend Oudega 2 helemaal los. Onder aanvoering van een fenomenale Pieter Hoogterp legde Oudega alle zwakheden bij de lijstaanvoerder bloot. De score stokte bij 9-0, de doelman van de Snekers stond toen al gefrustreerd onder de douche. 

Pieter Hoogterp scoorde een handvol goals, Anne-Jelle, Patrick Hiemstra, Klaas Hoekstra (die ook nog een strafschop miste) en Mark Walinga (na een geweldige actie) wisten ook het net te vinden! Het was de laatste thuiswedstrijd van het seizoen 2018/2019 dus een prachtige afsluiting.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen