Al de eerste paar minuten was het een vrij chaotisch spel vanuit beide kanten. Daardoor stonden we na 30 min 1-0 achter. Niet veel later kwam gavc weer met een actie, maar die werd heel goed tegengehouden door Lieke. Het bleef steeds wat rommelig in het spel en daar had oudega duidelijk moeite mee. Niet veel later was het dan ook 2-0 voor gavc. Oudega was steeds een stap te laat en het bleef daardoor steeds weer een gevecht om de bal weer opnieuw te veroveren. Gelukkig was het doorzettingsvermogen van oudega nog niet weg en dat bleek, want Jenny en Pytsje creëerden een mooie kans die net niet achter de keeper van gavc belandde.

Niet veel later kreeg oudega een penalty welke Sytske er super mooi in schoot!! 2-1. Het was super dat we die 2-1 nog konden maken voor de rust om de moed erin te houden zei Sietse. Oudega bleef ook moed houden en ging doorvechten. Al snel was er een combinatie tussen Jenny en Sytske, maar die kwam helaas niet in de goal. Even later lukte dat wel en is het met een goal van Sytske super mooi in de kruising 2-2!! " mokerslagen dat binne mokerslagen!!" aldus Sietse. Het was in de laatste minuten echt een gevecht van wie de derde goal zou gaan maken. Beide kanten kregen nog een paar kansen, maar toen klonk het fluitsignaal. 2-2 is de eindstand van deze wedstrijd. Gekeken naar waar we eerst vandaan kwamen is dit een prima uitslag.

Brecht Osinga

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen