Op vrijdag 1 juni strijden v.v. Oudega en haar zusterverenigingen HJSC en Heeg om de titel bij het 45+ toernooi in het kader van het 70-jarig jubileum van de club. De selectie van Oudega bestaat uit de volgende spelers: Foeke Groenveld, Jurjan Posthuma, Sjouke Boersma, Evert Terpstra, Folkert Groenveld, Jelle Osinga, Klaas Regeling, Klaas de Groot, Marco Hendrikse, Durk Schakel en Frâns Veldmans. De wedstrijden duren een kwartier en iedereen treft elkaar twee keer. Het wedstrijdschema ziet er voor deze vrijdag 1 juni als volgt uit:

W E D S T R I J D S C H E M A    7    T E G E N    7    T O E R N O O I

45+

RONDE 1     19.30

Oudega

HJSC

Suardus Douwsma

-

RONDE 2     19.45

Heeg

HJSC

Klaas Jaarsma

-

RONDE 3     20.00

Oudega

Heeg

Suardus Douwsma

-

RONDE 4     20.15

HJSC

Oudega

Klaas Jaarsma

-

RONDE 5     20.30

HJSC

Heeg

Suardus Douwsma

-

RONDE 6     20.45

Heeg

Oudega

Klaas Jaarsma

-

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen