Ook op het eigen jubileumtoernooi heeft Oudega 45+ weer een rode lantaarn gescoord. Tegen haar zusterverenigingen HJSC en Heeg pakte het slechts één punt. Dit was in de eerste wedstrijd tegen een jong HJSC. Gastspeler Durk Schakel uit Deinum scoorde kort voor tijd de gelijkmaker. De andere drie wedstrijden gingen dus verloren. Oudega scoorde in de persoon van Jelle Osinga nog twee keer in dit toernooi dat gelukkig niet geteisterd werd door noodweer. Een wel heel fanatiek Heeg (het is "maar" 45+) werd winnaar, net voor HJSC. Bij de dames ging de eerste prijs

wel naar Oudega (1) voor Odysseus (Utrecht), Oudega 2 en Mulier uit Witmarsum sloot de rij op het toernooi in het kader van het 70-jarig bestaan van v.v. Oudega. Vanochtend komt de jeugd van v.v. Oudega vanaf 10:30 in actie. Het mixtoernooi begint om 13:30 waarna om 18:00 koe Klara op het trainingsveld wordt los gelaten. Dit in het kader van schijt je rijk, KOEpons kunnen nog steeds gekocht worden. Maak kans op € 500,-! Ook is er een Italiaans buffet (verzorgt door Tre Paesi uit Oudega) en natuurlijk live muziek (Red Sauce). 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen