Na een roerig voorjaar waarin het voortbestaan van onze voetbalclub zelfs even serieus op het spel stond, kon het vizier dan eindelijk weer op het spelletje zelf gelegd worden. Op een, ondanks een gort droge zomer, prima bespeelbaar veld liet Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 haar hielen zien tegen het toch sterker geachte SWZ Boso Sneek JO15-1: 5-2. SWZ Boso Sneek JO9-3 was geen partij voor Oudega/HJSC/Heeg JO9-3. Op het pupillenveldje kwam de monsterscore van 15-2 de boeken in. Helaas bleven niet alle punten in Oudega en gingen er ook nog 3 mee naar Sneek. In een chaotische wedstrijd verloor Oudega 2 na de perspresentatie met 3-5 van het zeer jonge SWZ Boso Sneek 2. 

Dit terwijl Oudega 2 na een half uur op een riante 3-0 voorsprong stond. Nog genoeg werk aan de winkel dus voor het team van trainer/coach Klaas Jaarsma. Klik hier voor het fotoverslag van deze zonnige voetbalzaterdag 8 september 2018.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen