Als de rookwolken van het 45+ voetbal zijn opgetrokken kan Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G zaterdag om 10.00 aantreden tegen Balk JO10-2. Spelbegeleidster is Mandy Valkema. Eerst volgende wedstrijd die dag is om 14.30 de confrontatie tussen Oudega 2 en QVC 3. Vorige week sloeg Oudega 2 een modderfiguur bij QVC 4 (5-1 nederlaag) morgen dus kans op revanche tegen een ander team van QVC. Het zal een pittige klus worden aangezein QVC 3 momenteel koploper is terwijl Oudega 2 als hekkensluiter de rijen sluit in deze 6e klasse G. 

Oudega VR1 gaat na het teleurstellende 2-2 gelijkespel van vorige week tegen Aengwirden/Akkrum op bezoek bij DWP VR1 in Sint Johannesga. Ook Oudega VR1 speelt om 14.30 tegen de koploper, DWP pakte de volle mep (9 punten) dus ui 3 wedstrijden met een indrukwekkend doelsaldo van 17 goals voor en 2 tegen. Oudega VR1 staat voorlopig op een 4de plek met 4 punten uit 3 wedstrijden. Klik hier voor het volledige programma voor vrijdag 12 en zaterdag 13 oktober 2018. 

Eltsenien moarn in protte sukses winske!

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen