Nadat Oudega 2 vorige week hard onderuit ging tegen QVC 4 (5-1) stond gistermiddag de wedstrijd tegen het derde team van de Quick Valken Combinatie uit Stavoren op het programma. Op voorhand al een zware wedstrijd, niet alleen vanwege het gemis van spelers als Anne-Jelle Hoekstra en Tsjerk Hoogterp (skûtsjesilen) maar vooral omdat QVC 3 na 3 wedsrtrijden ongeslagen aan kop staat. Oudega verloor de eerste twee wedstrijden en laste afgelopen dinsdag een praatsessie in. Oudega begon op een zomers sportpark It Joo dramatisch aan de wedstrijd, binnen de minuut lag de 0-1 al achter doelman Osinga. 

Het bleek een voorbode te zijn van een spel tussen kat en muis. Vooral in de eerste helft kreeg Oudega nauwelijks een poot aan de grond en dicteerde de koploper. Na een half uur lag de 0-2 in het netje, een vrije trap zeilde langs de muur het doel in. Dit was tevens de ruststand. Na de thee gaf Oudega iets meer tegengas. Wat tactische omzettingen en het inbrengen van Mark Walinga waren hier de oorzaken van. Walinga dook na een prima actie op voor de QVC doelman maar laatst genoemde voorkwam een eretreffer. Een kwartier voor tijd maakte QVC aan alle onzekerheid (tot zover die er nog was) een eind en was het 0-3. Idsert Osinga behoede Oudega 2 van een grotere nederlaag. Volgende week staat het inhaalduel met Scharnegoutum'70 3 op het programma. Ook dit is een thuiswedstrijd die om 14:30 begint. Het is te hopen dat Oudega dan van die hatelijke nul afraakt en hekkensluiter af is....
IMG 7963 1024x768
Het hondstrouwe Oudega publiek ziet ook dat het vlaggenschip van de club het lastig heeft in de diepste kelder van het amateurvoetbal....

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen