Klik hier voor het fotoverslag van de voetbalzaterdag 20 oktober 2018 op sportpark It Joo in Oudega. Het betreft de bekerwedstrijd Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G - DTD JO10-1 en inhaalduel Oudega 2 - Scharnegoutum'70 3. Het werd een ware bekerthriller op ons sportpark, kort voor tijd scoorden de bezoekers uit Jelsum/Cornjum uit een vrije trap de gelijkmaker (4-4) waarna strafschoppen de beslissing moesten brengen. Voor het eerst werd er in Oudega kennis gemaakt met het ABBA systeem wat inhoudt dat ploeg a eerst een strafschop neemt gevolgd door twee van ploeg b en vervolgens weer twee van ploeg a. 

Doel is om de druk niet steeds bij dezelfde partij te leggen. Na een zenuwslopende, lange strafschopserie trok Oudega/HJSC/Heeg uiteindelijk via Klaas-Jimte Regeling aan het langste eind en gaan zij de koker weer in. Van de strafschoppenserie zelf geen foto's maar filmpjes op ons twitteraccount.

Eerder die ochtend bekerde ook Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 door. In een doelpuntenfestijn werd Mulier JO9-2 verslagen: 12-6.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen