Opluchting is het codewoord na de eerste seizoensoverwinning van Oudega 2. Gistermiddag leek er aanvankelijk tegen Scharnegoutum'70 3 geen vuiltje aan de lucht toen de neven Tsjerk Hoogterp en Pieter Hoogterp (wonderschone lob) Oudega 2 binnen een kwartier op een 2-0 voorsprong zetten. Maar zoals wel vaker dit seizoen het geval was sloop toch de angst weer in de ploeg van Klaas Jaarsma. Ook nadat na de thee de score door Tsjerk werd uitgebreid naar 3-0. Good old Tjitze Klijnstra (70!) verkleinde als invaller uit een vrije trap de stand voor de bezoekers. 

Tien minuten voor tijd werd het helemaal billenknijpen geblazen toen Scharnegoutum'70 ook nog de aansluitingstreffer op het bord bracht. Wat volgde was een zeer hectische slotfase met her en der de nodige onvriendelijkheden die niet op een voetbalveld thuis horen. Beide ploegen beëindigden de wedstrijd met 10 man. Arbiter Groenveld deed gistermiddag aan zuivere speeltijd en dus was het pas half 5 toen het laatste fluitsignaal klonk. Met pijn en moeite had Oudega de overwinning over de streep getrokken. Ook mocht het doelman en debutant Hertzen-Harmen de Jong dankbaar zijn voor enkele katachtige reflexen in de slotfase. Een opsteker maar nog genoeg werk aan de winkel voor trainer Jaarsma. Bij het publiek kon de gebalde vuist weer eens de lucht in na deze 3-2 overwinning!
IMG 8134 1024x768

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen