Komende zaterdag 29 december vindt in de Schuttersveldhal in Sneek weer het Wymbritscup zaalvoetbaltoernooi plaats voor senioren. Een mager deelnemersveld maar wel een delegatie wat onder de vlag van v.v. Oudega speelt is van de partij. Coach Yme Vonk heeft vooralsnog de beschikking over de volgende spelers: Wâtte Broersma, Tsjerk Hoogterp, Pieter Hoogterp, Mark Walinga, Jehannes Zijlstra, Pieter Cor Spoelstra en er wordt nog een keeper aan toegevoegd. Het toernooi begint om 19.00 en duurt tot 22.00. 

Naast Oudega zijn Blauwhuis, Nijland, TOP'63, IJVC en Heeg van de partij. HJSC, Scharnegoutum'70 en Woudsend schitteren dus van afwezigheid in de strijd om de Cup tussen dorpen/stad uit de voormalige gemeente Wymbritseradiel.

Supporters zijn van harte welkom in Sneek. De leiding van het toernooi is in handen van Arjen Hoekstra en Piet Jan Nauta

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen