Qua weer een wereld van verschil met vorige week zaterdag. Waaide je toen bijna van het veld was vandaag op deze 16 februari was het nagenoeg windstil en ook nog eens aangenaam voorjaarweer. Oudega VR1 en Flevo Boys VR1 schotelden het publiek een doelpuntenfestijn voor. Een ware thriller op sporpark It Joo in Oudega. Oudega leek op weg naar een simpele overwinning toen het halverwege de eerste helft op een 2-0 voorsprong kwam. Maar kort voor rust gaf het deze voorsprong zomaar uit handen: 2-2. 

Kort na de thee zette gelegenheidsspits Rinske Reijenga met haar tweede van de middag Oudega weer op voorsprong en niets leek er op dat Oudega zou worden afgedroogd. Echter bij Flevo Boys speelde en pareltje. Meer dan terecht dat ze met nummer 10 op het shirt speelt en tegen haar was deze middag geen kruid gewassen. Aan de hand van deze Tineke walsten de gasten uit Emmeloord over Oudega heen wat nog wel wat terugdeed via Baukje en Silke. Het laatste woord was weer aan Tineke, een 5-9 eindstand ging de boeken in. Klik hier voor het fotoverslag van deze thriller.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen