Vorig seizoen strande nagenoeg hetzelfde team wat nu Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G is in de kwart finale van de beker en ook dit jaar komt het ver. Vanochtend stond op sportpark It Joo in Oudega de tweede knock-out ronde tegen Oostergo JO10-1 uit Ee op het programma. Gespannen kopjes bij de thuisclub maar uiteindelijk pakte het allemaal goed uit. Bij rust was de stand 2-1 maar na de ranja begon het te lopen bij de paarshemden. Oostergo verweerde zich kranig maar OHH sloeg keihard toe. 

Een 7-4 eindstand gaat de boeken in waardoor OHH JO10-1 opnieuw de koker in gaat. De derde knock-out ronde staat voor zaterdag 30 maart op het programma, de kwartfinale midsweeks begin mei en de finaledag is op zaterdag 1 juni in Zuidwolde. Maar OHH heeft dus nog heel wat hordes te nemen alvorens men aan deze finaledag moet gaan denken. Eerst maar genieten van deze mooie triomf in de beker! Ook de complimenten aan het (jeugdigde) publiek vanochtend dat OHH naar de volgende ronde schreeuwde! Na afloop taferelen zoals we die afgelopen donderdag in Tilburg zagen:

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen