Na een prima oefenwedstrijd van vorige week tegen het een klasse hoger spelende VVI VR1 stond gister voor Oudega VR1 de competitiewedstrijd tegen rode lantaarndrager WTTC/Udiros VR2 op het programma. Dit is een combinatie van de verenigingen Wispolia (Terwispel), Tijnje, Thor (Lippenhuizen) en dus Udiros (Nieuwehorne). Het ging Oudega VR1 de gehele wedstrijd voor de wind. In de eerste helft letterlijk want met de wind in de rug wist het 4 maal te scoren. Na regen komt zonneschijn, zo ook gistermiddag. In de tweede helft brak de zon door maar de wind nam toe. 

Het deerde onze oranje leeuwinnen niet want ook tegen deze harde wind in creëerde het voldoende kansen en was met name rechtsbuiten Sjoukje Iedema een enorme plaaggeest voor de hekkensluiter. In de tweede helft produceerde Iedema een glaszuivere hattrick. Een verdedigster van WTTC/Udiros bepaalde met een snoeihard schot in eigen doel (assist van Iedema) de eindstand in deze eenzijdige wedstrijd op 8-0. Klik hier voor het fotoverslag van deze tweede helft. De wedstrijd werd gespeeld op zaterdag 9 maart 2019.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen