In wederom een bekerthriller heeft Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G zich ten koste van Tonego JO10-1G weten te plaatsen voor de kwartfinale van de KNVB beker. Na een gelijk opgaande eerste helft op een zonovergoten sportpark It Joo nam de thuisploeg het heft in de tweede helft in handen. Maar het massaal toegestroomde publiek kon nimmer rustig zitten want zelfs bij een 7-3 voorsprong was de zege nog niet veilig. 

De tegenstander uit Luttelgeest beschikte over veel wilskracht maar gelukkig voor OHH kwam de aansluitingstreffer net te laat. Het eindsignaal van spelbegeleider Pieter Osinga zorgde in Oudega voor een zucht van opluchtig. Een 7-6 eindstand ging de boeken in en betekent dus dat OHH wederome een ronde verder is. In mei wordt op een doordeweekse avond de kwartfinale wedstrijd gespeeld, de loting volgt uiteraard nog. Als OHH ook die ronde doorstaat plaatst het zich voor de finaleronde op zaterdag 1 juni in Zuidwolde. Vorig jaar strande het in de kwartfinale tegen Nicator, de hamvraag nu is natuurlijk of OHH wel kan doorstoten naar deze finaledag.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen