Op een geweldige voorjaarsdag speelde zich in Oudega een thriller van een bekerwedstrijd tussen OHH JO10-1G en Tonego JO10-1G uit Luttelgeest af. Met de hakken over de sloot (7-6) plaatsten onze jongens zich voor de kwartfinale waarna een explosie van een vreugde losbarste. Op het hoofdveld konden ook de handen bij de thuisploeg de lucht in. Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 boekte haar tweede overwinning op een rij, na vorige week DFC JO15-1 (0-5) moest ditmaal FC Harlingen JO15-1 er aan geloven (3-1). 

's Middags was het de beurt aan Oudega VR1 dat Mildam VR1 ontving. Na een moeizame eerste helft met een terechte 0-0 ruststand werkte de thee voor de oranjehemden als doping. Na 90 minuten stond er een 5-2 einstand op het scorebord. Klik hier voor de uitgebreide fotoreportage van deze prachtige voetbalzaterdag 30 maart 2019.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen