Dit keer een voetbalweekend in plaats van een voetbalzaterdag op sportpark It Joo in Oudega. Dit omdat Oudega 45+ afgelopen vrijdag 12 april voor eigen publiek de tweede competitieronde afwerkte. Tegen HJSC nam het de voorsprong maar kon het deze niet vasthouden (1-1), tegen VVI bleef het eveneens steken op een gelijkspel (0-0) maar tegen Delfstrahuizen werd de 3 punten wel gepakt (1-0). Op een frisse zaterdag 13 april met 's ochtends zelfs wat natte sneeuw was het krachtsverschil tussen OHH JO10-1G en Zeerobben JO10-3 (dat veel te laat op ons sportpark arriveerden) helaas veel te groot. 

Na een 7-0 ruststand deed OHH het na de limonade iets rustiger aan en kon Zeerobben de schade beperkt houden tot 9-0. Komende woensdag staan de teams in Harlingen tegenover elkaar. Zaterdag is het dan de beker kwartifnalewedstrijd OHH JO10-1G - GAVC JO10-1G (10.15). Oudega VR1 beet tegen runner up EBC/Delfstrahuizen flink van haar af en kwam na een 0-0 ruststand na de thee via een goal van Miranda Ekas zelfs brutaal maar verdiend op voorsprong: 1-0. De gasten profiteerden echter van foutjes bij de thuisploeg waardoor het met de schrik vrijkwam en Oudega helaas niet voor een verrassing kon zorgen: 1-2. Klik hier voor het fotoverslag van deze twee dagen.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen