Op de avond voor Koningsdag staat in Hommerts de derde speelronde van de voorjaarsreeks voor 45+ teams op het programma. Dit betekent dat Hommerts al vroeg oranje kleurt want naast Oudega 45+ zijn ook de oranjehemden van VVI er te bewonderen. Delfstrahuizen en Renado completteren het deelnemersveld (weer). De selectie van Oudega bestaat voor deze vrijdag 26 april uit de volgende spelers: Foeke Groenveld, Germ-Jan Hes, Jacob van der Goot, Evert Terpstra, Jelle Osinga, Klaas de Groot, Folkert Groenveld, Yme Vonk, Frâns Veldmans en Sjouke Boersma. 

In tegenstelliing tot de afgelopen twee ronden een enigszins smalle selectie want Reinder Hoekstra, Albert Reinstra, Siemen Osinga en Johan Altena ontbreken.

Het programma voor Oudega voor deze avond:
19.50 HJSC - Oudega 
20.10 Renado - Oudega
20.30 Oudega - Delfstrahuizen
20.50 Oudega - VVI.

De stand na twee speelronden (8 wedstrijden):
1. VVI 8-18
2. Oudega 8-14
3. HJSC 8-10
4. Delfstrahuizen 8-6
5. Renado 8-5

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen