Komende vrijdag 10 mei staat de één na laatste speelronde voor Oudega 45+ in Sint Nicolaasga op het programma. Met recht kunnen we spreken van een cruciale ronde. De vorige ronde van Oudega bij buurman HJSC was iets minder maar doordat ook koploper VVI het liet liggen is er nog altijd kans op het kampioenschap. VVI voert de lijst na 12 wedstrijden aan met 20 punten, gevolgd door HJSC met 18 en Oudega heeft 17 punten verzameld. Delfstrahuizen (13) en Renado (12) kunnen alleen nog maar dromen van de titel.

De selectie van Oudega ziet er voor komende vrijdag voorlopig als volgt uit:
Foeke Groenveld, Evert Terpstra, Jacob van der Goot, Folkert Groenveld, Siemen Osinga, Albert Reinstra, Klaas de Groot, Frâns Veldmans, Johan Altena, Reinder Hoekstra en Jelle Osinga.

Het speelschema voor Oudega voor deze avond:
19.50 Renado - Oudega
20.10 VVI - Oudega
20.30 Oudega - Delfstrahuizen
20.50 Oudega - HJSC

De laatste ronde is op vrijdag 24 mei bij Delfstrahuizen.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen