Na een zeer matige eerste helft waarin Oudega halverwege op 1-0 achterstand kwam heeft het team van Klaas Jaarsma zich in de tweede helft herpakt in de derby bij Heeg 3. Door een aantal fanastische goals greep Oudega alsnog naar de winst en daarmee staat het nu het linkerrijtje. Op een zonovergoten sportpark aan de Skatting was het Rob Bijlsma die Heeg met een lob op 1-0 zette. Tsjerk Hoogterp had de uitgelezen mogelijkheid om Oudega op gelijke hoogte te schieten maar hij strande in het stof voor het doel. Het spel van Oudega was in de eerste helft zeer slordig. 

Na de thee ging het gelukkig een stuk beter. Hier was wel Hoogterp vuur voor nodig. Eerst was het een fantastische afstandsknal van Pieter Hoogterp wat de gelijkmaker betekende. Tsjerk Hoogterp dacht even later wat mijn neef Pieter kan kan ik nog beter.......wat een pegel. Doelman Hille Grondsma van Heeg doorde de bal alleen maar: 1-2. Heeg was moegestreden en Oudega profiteerde optimaal. Een geweldige steekbal van uitblinker Pieter Hoogterp op Tsjerk die de bal neerlegde op Anne-Jelle Hoekstra betekende de 1-3. Daarna werd het via een goal van Hylke Visserman nog even spannend maar gelukkig gaven de oranjehemden de derbywinst niet meer uit handen. Sterker nog de 2-4 kwam ook nog op het scorebord te staan. Een dieptebal van Tsjerk Hoogterp op invaller en junior Menno Hylkema werd door laatst genoemde prima afgerond. 

Al met al een terechte winst van Oudega op de laagvlieger. Dit wordt nu nog uitbundig gevierd in het buurtdorp.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen