Niet een ingestort stadiondak maar het ontbreken van verlichting om het hoofdveld is de reden dat De Wâlde 45+ haar thuiswedstrijden in Woudsend in plaats van Oudega (gemeente De Fryske Marren) afwerkt. Komende vrijdag 20 september is dit het geval. De tweede speelronde waarbij QVC met 10 uit 4 de leiding heeft gevolgd door Heeg met 9 uit 4 en dan Oudega met 7 uit 4. Bij Oudega ontbreken de geblesseerden Klaas de Groot (liesbreuk) en Yme Vonk (rug) en Johan Altena door werk. 

De volgende spelers verschijnen vrijdag wel aan de aftrap in Woudsend:
Foeke Groenveld (bob)
Germ-Jan Hes (bob)
Jacob van der Goot
Folkert Groenveld
Evert Terpstra
Jelle Osinga
Reinder Hoekstra
Siemen Osinga
Jan Thieme
Frâns Veldmans (bob)
Sjouke Boersma
Albert Reinstra

Vertrek uit Oudega om 18.40 vanaf de hoeke (doarpswinkel).

Het wedstrijdschema voor de oranjehemden voor deze avond:
19.30 Oudega - De Wâlde
19.50 Heeg - Oudega
20.30 Oudega - Bakhuizen
20.50 QVC - Oudega

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen