Aan de hand van uitblinker Pieter Hoogterp heeft Oudega 1 een flitsende competitiestart beleefd tegen een pover Delfstrahuizen 3. Al binnen het kwartier stond er 3-0 op het scorebord. Even later noteerde Pieter Hoogterp een glaszuivere hattrick. Uit een strafschop scoorde Hoogterp ook nog het kwartet en daarmee de 5-0 (zijn neef Tsjerk had de openingsgoal gemaakt). Na de thee ging Oudega door. Pieter en Wybren Brouwer scoorden elk nog tweemaal waardoor de gehele productie van v.v. Oudega door Gaastmeer werd gemaakt. 

Al met al kan het team van leider Gerrit Martens terugkijken op een prima start van de competitie, nu kijken wat dat waard is voor de rest van de competitie te beginnen volgende week in en tegen Oudehaske 4 (12.30). Eindstand Oudega 1 - Delfstrahuizen 3 9-0!

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen