2 weken en 2 trainingsavonden verder hebben we vandaag de wedstrijd in Bakhuizen. Rond 18:15 zijn we vertrokken uit oudega. Zodat we genoeg tijd zouden hebben voor de warming-up en het doorspreken van de opstelling. Ook was er nog even de gelegenheid om een team foto te maken omdat we voor het eerst konden spelen in ons nieuwe tenue. Om 19:30 ging de eerste wedstrijd van start tegen Bakhuizen VR1. Na de aftrap werd al snel het eerste doelpunt gemaakt door Pytsje.

Dit gaf positieve energie en er werd goed aanvallend gespeeld. Er werden mooie combinaties gemaakt we konden nog 3 keer scoren. Bij het eind signaal was het 0-4 voor Oudega. De tweede wedstrijd moesten we het opnemen tegen Workum VR1. Er werd een wijziging gemaakt in de opstelling, omdat we wisten dat Workum een snelle en gewaagde tegenstander is. Een extra verdediger achterin. Na de aftrap werd er snel een kans gecreëerd en deze werd benut door Berber! Al snel kwam Workum in de aanval en zij kregen meerdere kansen, dankzij Sieuwke F. en een beetje geluk hebben we het lang op de nul kunnen houden, helaas in de laatste minuten lukte het Workum om hun eerste goal te maken. Met nog een aantal minuten op de klok werd er zo goed mogelijk verdedigd om het gelijk spel te behouden. Eindstand tegen Workum werd 1-1! Na evaluatie was de conclusie dat we tegen NOK wel aanvallender moesten spelen.Vol goede moed gingen we de laatste wedstrijd in tegen NOK VR1. Oudega had de aftrap en gelijk gingen we in de aanval! Helaas lukte het niet om de bal in het doel te krijgen! Beide partijen wisten kansen te creëren. Het lukte NOK om het eerste doelpunt te maken. Na goed samenspel werd al snel de gelijkmaker gemaakt. Gedurende de wedstrijd wisten Berber en Pytsje met een mooie combinatie de 2-1 te maken. Bij het eind signaal was dit ook de eindstand. Zeer tevreden verlieten we het veld! Vergeleken met de eerste wedstrijd was er voetballend een stijgende lijn te zien! Met z'n allen weer een lekkere voetbal avond geknokt met als beloning 7 punten

 Sietie van der Werff

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen