Oudega begint sterk aan de wedstrijd en na 3 minuten is het al raak sytske W scoort. 2 minuten later is het al snel 2-0. Silke H schopt de bal snoei hard in de kruising na ze de bal op de zestien meter krijgt van Sjoukje. Na deze mooie voorsprong zakt Oudega een beetje in. Dronrijp krijgt een vrije trap net buiten de zestien en deze word er in geschoten 2-1. In de 35e minuut krijgt Oudega een penalty nadat Sjoukje onderuit word gehaald deze wordt goed benut door Sytske W 3-1. 

Net voor de rust komt Dronrijp er goed door heen en scoort de 3-2.

2e helft

Dronrijp begint scherper dan Oudega en scoort de 3-3 na een lange bal over de de verdediging.
Meteen hierna word Oudega wakker en na een mooie actie van Irma kan Mandy de bal van dichtbij hard langs de keeper schieten 4-3. Oudega tikt goed door en houdt goed druk en in de 75e minuut maakt Irma 5-3. De eindfase is slordig maar we hebben de 3 punten en dat is het belangrijkste.

We hebben nu in totaal competitie + beker 8x gespeeld 7x gewonnen en 1 gelijk.

Jenny Terpstra

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen