Op de eerste dag van november is Bakhuizen voor Oudega 45+ de volgende halte. Twee weken geleden kende het (weer) een prima speelronde in Heeg met alleen een jammerlijke maar terechte nederlaag tegen de gastheren. De selectie bestaat voor komende vrijdag 1 november uit de volgende spelers: Foeke Groenveld, Germ-Jan Hes, Jacob van der Goot, Evert Terpstra, Reinder Hoekstra, Jelle Osinga, Siemen Osinga, Jan Thieme, Yme Vonk en Frâns Veldmans. Bij Oudega ontbreken: Klaas de Groot en Folkert Groenveld (blessures), Sjouke Boersma (vakantie), Johan Altena en Albert Reinstra (werk).

Het programma voor deze avond voor de oranjehemden:
19.30 De Wâlde - Oudega
19.50 Oudega - QVC
20.10 Heeg - Oudega
20.50 Oudega - Bakhuizen.

De stand:
1. Heeg 12-30
2. Oudega 12-22
3. De Wâlde 12-18
4. QVC 12-16
5. Bakhuizen 12-3

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen