Afgelopen week heeft het bedrijf Oostendorp Nederland uit Zwijndrecht de LED-verlichting rondom het hoofd- en traininsgveld van v.v. Oudega geplaatst. Maandag is met de aanleg begonnen, woensdagavond is de verlichting op de juiste manier afgesteld. Naast dat de verlichting zeer duuzaam is, zal het gelijktijdig aan hebben van de verlichting om het hoofd- en trainingsveld geen problemen meer geven (zoals met de huidige verlichting wel vaak het geval was). Naast dat de club zelf een deel van de kosten heeft betaald hebben de volgende bedrijven/instellingen de club een financiële injectie gegeven die deze investering mogelijk heeft gemaakt:

BOSA Subsidie
Club van 50 v.v. Oudega
Iepen Mienskipfûns SW Fryslân
Rabobank coöperatiefonds

v.v. Oudega is bovenstaande instellingen/bedrijven zeer erkentelijk en dankbaar voor diens bijdrage!

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen