Omdat de competitieschema's van Oudega 1 en Oudega VR1 exact synchroon aan elkaar liepen en de teams dus gelijktijdig thuis speelden (om 15:45 en 14:00) is er één en ander gewijzigd in de comeptitie-indeling van Oudega 1. Na een aantal tevergeefse pogingen bij derden heeft het bestuur van v.v. Oudega uiteindelijk het verzoek gedaan om het mannenteam te herindelen. In de reserve 6e klasse 08 was nog een plekje vrij en dit verzoek is door de KNVB gehonoreerd.

De oranjehemden beginnen de competitie op zaterdag 12 september met een thuiswedstrijd tegen Makkum 4 gevolgd op zaterdag 19 september met een uitduel in IJlst tegen IJVC 3 (morgen, zaterdag 5 september, ook de tegenstander in de beker). De thuiswedstrijd tegen de Kypmantsjes staat voor zaterdag 13 februari op de rol. Oudega komt in deze competitie zowel het derde als het vierde team van v.v. Nijland tegen.

Kortom hiermee zal er op een aantal zaterdagen na wekelijks op zaterdagmiddag een seniorenteam thuis spelen, zoals we dus ook gewend waren.

Competitie-indeling reserve 6e klasse 08:

Waterpoort Boys 4 (14.30)
Mulier 3 (14:30)
IJVC 3 (12:30)
TOP'63 3 (14:30)
SC Bolsward 6 (14:30)
ST Arum/Stormvogels'64 3 (14:30)
Makkum 4 (12:30)
Scharnegoutum'70 3 (14:30)
Nijland 3 (12:00)
ONS Sneek 4 (14:30)
Oudega 1 (14:30)
Nijland 4 (14:30)

Speelschema Oudega seizoen 2020/2021 (wijzigingen voorbehouden):

Nummer Datum Tijd Thuisteam Uitteam Plaats
71112 12-9-2020 14:30 Oudega 1 Makkum 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71113 19-9-2020 12:30 IJVC 3 Oudega 1 IJLST
71114 26-9-2020 14:30 Oudega 1 SC Bolsward 6 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71115 3-10-2020 14:30 Mulier 3 Oudega 1 WITMARSUM
71116 10-10-2020 14:30 Oudega 1 TOP'63 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71117 24-10-2020 14:30 Waterpoort Boys 4 Oudega 1 SNEEK
71118 31-10-2020 12:00 Oudega 1 ONS Sneek 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71119 7-11-2020 14:30 vv Nijland 4 Oudega 1 NIJLAND
71120 21-11-2020 12:00 Oudega 1 vv Nijland 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71133 28-11-2020 14:30 Scharnegoutum'70 3 Oudega 1 SCHARNEGOUTUM
71121 5-12-2020 14:30 ST Arum/Stormvogels'64 3 Oudega 1 ARUM
71122 6-2-2021 14:30 ONS Sneek 4 Oudega 1 SNEEK
71123 13-2-2021 14:30 Oudega 1 IJVC 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71124 6-3-2021 12:00 vv Nijland 3 Oudega 1 NIJLAND
71125 13-3-2021 12:00 Oudega 1 vv Nijland 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71126 20-3-2021 14:30 Oudega 1 Scharnegoutum'70 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71127 27-3-2021 12:30 Makkum 4 Oudega 1 MAKKUM FR
71128 10-4-2021 12:00 Oudega 1 Waterpoort Boys 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71129 17-4-2021 14:30 TOP'63 3 Oudega 1 OPPENHUIZEN
71130 24-4-2021 12:00 Oudega 1 ST Arum/Stormvogels'64 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71131 15-5-2021 14:30 Oudega 1 Mulier 3 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
71132 29-5-2021 14:30 SC Bolsward 6 Oudega 1 BOLSWARD

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen