De eerste speelronde in de eredivisie is (op één wedstrijd na) afgerond en de eerste punten in it Reinjaske zijn gehaald. We zijn blij met de vele aanmeldingen voor het spel.https://www.ad.nl/fun/apps/supercoach-eredivisiespel~g129854?league=LGOEuyIgRaikhKdk0AjMMw

Helaas heeft de link om jezelf tot de vriendenleague toe te voegen bij een aantal deelnemers niet gewerkt. De supportafdeling van het spel heeft nog geen oplossing voor het probleem gevonden.  We hebben een aantal van jullie kunnen achterhalen en houden de punten en stand apart bij. Zodat ook jullie uiteindelijk meedoen voor de prijzen.

Sta je straks niet in de tussenstanden op de site geef dan svp een seintje, zodat we ook jouw score bij kunnen houden. Regelmatig zullen wij de ronde winnaars en tussenstand bekend maken op de site en mediakanalen van vv Oudega. Hieronder het deelnemersveld.

Veel plezier en succes met het vervolg.

Klassement Reinjaske

         
   

punten totaal

     

punten totaal

andegroenveld

0

 

S. Iedema

0

lieuwew

 

0

 

Sytske Wiegersma

0

jetzeterpstra70

0

 

Homme Woudstra

0

Aede Hoekstra

0

 

Antsje Wiegersma

0

hertzenharmendejong

0

 

Boudien Ettema

0

gerrit martens

0

 

Dave Van der Leij

0

Abe Valkema

0

 

mandyvalkema

0

wietskebroersmaxx

0

 

jennyterpstra19

0

rinze-githa

0

 

mirandaekas

0

Cornelis Boersma

0

 

silkestilma1312

0

sandermeijer56

0

 

Pascal Vd Velde

0

jelle terpstra

0

 

Feike Jagersma

0

Rinske Reijenga

0

     

 

sanderhiemstra

0

 

Henri Kraak

0

rubenveenstra09

0

 

Germ Jan Hes

0

tsjerkhoogterp

0

 

silkehoekstra1

0

Sietske

 

0

 

Frans Veldmans

0

Suardus Douwsma

0

 

okkevanderkamp

0

heero hoekstra

0

 

johanmartensemail ?

0

reinold.wassenaar

0

 

menno.hylkema

0

sbroersma

0

 

…………………..

0

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen