In ieder geval tot dinsdag 20 oktober is er vanwege het oplaaiende coronavirus geen publiek welkom bij sportwedstrijden en trainingen in Nederland. Sportpark It Joo in Oudega is daarop geen uitzondering. Dus voor de komende 3 weken geen publiek bij trainingen en wedstrijden. Wel is multifunctioneel centrum It Joo, met de horeca-regels in acht nemend (waaronder maximaal 30 personen), geopend (valt niet onder sportkantine). Aangezien pers wel welkom is, is voor komende zaterdag 3 oktober de wedstrijd Oudega VR1 - NOK VR1 live te volgen op ons twitter kanaal.

Voor de veelgestelde vragen ove het coronavirus en voetbal verwijzen we u naar onderstaande link van de KNVB:

https://www.knvb.nl/nieuws/amateurvoetbal/uitgelicht/59625/veelgestelde-vragen-over-het-coronavirus-en-voetbal

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen