img_3802 (medium).jpgOudega F1 moest op deze voetbalzaterdag afreizen naar het uiterste zuidwesten van de provincie: Bakhuizen. Ook hadden hier beide ploegen last van de wind die van het IJsselmeer kwam. Bakhuizen F1 moest hier in de eerste helft tegen opboksen maar wist desonkans te scoren door een fladderend schot. Na rust wist Oudega gelijk te maken door Mark Walinga maar Bakhuizen was simpelweg de betere ploeg en beslisde het duel uiteindelijk terecht in haar voordeel door nog 2 keer te scoren: 3-1.

Oudega F2 beleefd een prachtig debuut want het wist ook haar 3e wedstrijd te winnen. Ditmaal was FC Wolvega F12 het slachtoffer. De "paarzen" verloren met 3-1 van de oranjehemden. De treffers bij Oudega werden gemaakt door Brecht en Jimte waarbij nu onduidelijk is wie 2 keer het net wist te vinden. Oudega E2 was kanonvoer voor Balk E5: 2-15. OudegaHJSC B1 speelde in IJlst gelijk tegen IJVC B1 (1-1), terwijl de dames haar meerdere moesten erkennen in Lemmer: 5-1. Wat de rest van de teams hebben gedaan is bij mij (nog) niet bekend, bij wie dit wel bekend is graag in een reactie vermelden.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen