hedzer buren.jpgOudega F1 speelde vandaag al haar wedstrijd van het weekend. Het moest het in Koudum opnemen tegen Oeverzwaluwen F2. De meeste spelers kwamen net uit het huwelijksfeest van juf Nienke en Bram. Dat was te merken! De eerste helft waren de meeste spelers van Oudega MOE. We kwamen met 2-0 achter, vaker was Oeverzwaluwen ook niet bij onze goal geweest. Een corner van Douwe Doekle Terpstra belandde via een tegenstander in de goal: 1-2.

Marten en Hans vertelden de jongens in de rust dat ze hun voetbaltas meegenomen hadden om hierin drie punten mee naar huis te nemen. De jongens namen de woorden ter harte en de tweede helft was een stuk beter. Keeper Leon had weinig te doen en kon van het mooi weer genieten. Terwijl de Oeverzwaluwen even niet opletten, nam Wessel van Netten een vrije trap verschrikkelijk snel (en slim!) en speelde Mark Walinga vrij voor de goal: 2-2. Hedzer Buren werd nog twee keer voor de goal vrijgespeeld en maakte 2-3 en 2-4.
De leiders waren na afloop erg tevreden over de jongens en met een welverdiende pluim keerde F1 huiswaarts.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen