verkiezing voetballer vh jaar 2006.jpgJa het zal weer een heel karwei worden om uit de vele uitblinkers die v.v. Oudega dit seizoen gehad heeft de beste te kiezen. Wie volgt good old Klaas Regeling op of prolongeert Regeling zijn titel? Regeling volgde op zijn beurt Herre van der Velde (foto) op die hierna vertrekte naar zondag hoofdklasser Sneek. Ja zover kan de voetballer van het jaar van v.v. Oudega het schoppen. De uitreiking zal zaterdag tijdens het jubileum plaats vinden. We hopen op een representatieve uitslag waarin iedereen serieus zijn stem uitbrengt.

Het hoeft natuurlijk ook niet om iemand zijn voetbalkwaliteiten te gaan maar de keuze mag ook gebasseerd zijn op basis van iemand zijn vele werkzaamheden voor de club. Maak je keuze van 3 spelers die bij jou op de plaatsen 1, 2 en 3 terechtkomen en vul deze in op het onderstaande strookje. Daarna kun je het strookje inleveren bij Germ-Jan Hes op de Hoytemadyk 12 op uiterlijk vrijdag 16 mei 2008. De strookjes die na deze datum binnenkomen worden niet meer meegeteld !!!  

VOETBALLER VAN HET JAAR 2008

 Naam: ______________________ Mijn keuze voor het seizoen 2007 – 2008 is gevallen op de volgende 3 voetballers: 
1.        _____________________________      3 punten 
2.       _____________________________      2 punten 
3.       _____________________________      1 punt

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen