yme.jpgYme Vonk heeft na afgelopen weekend zijn voetbalschoenen aan de wilgen gehangen. Vonk bevestigde afgelopen vrijdag in een speciale uitzending van Voetbal Inside, "uitgezonden" tijdens het jubileumfeest van v.v. Oudega in It Joo, dat hij een punt achter zijn loopbaan als voetballer zet. De 38-jarige routinier was vele jaren het gezicht op de linksbuiten van v.v. Oudega alvorens hij in het seizoen 2002/2003 hoofdtrainer werd van Hielpen.

Hij kon dit echter op het laatst niet meer combineren met zijn werkzaamheden waardoor hij in het seizoen 2005/2006 terugkeerde in de hoofdmacht van v.v. Oudega. Of hij in de toekomst ook weer een functie binnen de v.v. Oudega, waar hij ook vele jaren actief was als jeugdtrainer en voorzitter van het jeugdbestuur, gaat bekleden kon Vonk nog niet zeggen.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen