knvb logo.pngDe KNVB heeft vandaag de definitieve indelingen voor het seizoen 2008-2009 bekend gemaakt. Na weken van suggeren kan Oudega zich nu voorbereiden op de volgende tegenstanders: Arum, Creil, Ens, Heeg, Leeuwarden, Ouwe Syl, Rood Geel, Scharnegoutum'70, TOP'63, Tollebeek en De Walde. Een competitie dus met een Wymbrits tintje want naast Oudega komen ook TOP'63, Scharnegoutum en natuurlijk rivaal Heeg uit deze gemeente.

Na een afwezigheid van een seizoen staat door de degradatie van Heeg deze moeder der derby's weer op het programma. Voor Oudega weinig onbekende tegenstanders of het moet Ouwe Syl uit de Bildhoek of het ambitieuze Leeuwarden al zijn. Het speelschema en de indelingen van de overige teams wordt eind juli door de KNVB bekend gemaakt.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen