111-1109_img.jpgDe nieuwe jeugdcommissie heeft de teamindelingen voor het komende seizoen bekend gemaakt. Ieder team komt met ingang van het siezoen 2008-2009 onder de naam OudegaHJSC te spelen. De naam
v.v. Oudega verdwijnt dus bij de jeugdteams. De E- en F-pupillen spelen desalniettemin niet in samenwerking maar er is puur om administratieve redenen voor de eenduidige naam OudegaHJSC gekozen. Hierdoor spelen alleen het eerste en tweede elftal nog onder de naam Oudega en

ook de dames want die kunnen conform KNVB regelgeving niet langer in samenwerking spelen. Er zullen volgend seizoen 3 F-teams (waarvan 2 Oudegaaster teams), 4 E-teams (waarvan maar liefst 3 Oudegaaster teams), 2 D-elftallen, een C-team en een B-team onder de naam OudegaHJSC acteren. Download hier de teamindelingen, gecompletteert met trainingstijden en technische staf. Binnenkort wordt dit ook onder het kopje teams bijgewerkt.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen