knvb logo.png 
De KNVB heeft via haar website de indelingen en nummeringen van de senioren en de jeugd bekend gemaakt. De speelschema's worden door mij zo spoedig mogelijk gepublicieerd alsmede het bekerprogramma. Alles lijkt er op dat Oudega 1 start met een uitwedstrijd bij degradant Ens terwijl Oudega 3 begint met een thuiswedstrijd tegen Delfstrahuizen 4. Maar het is natuurlijk afwachten hoeveel knelpunten deze programma's hebben........Later meer.




Oudega 1 (5e klasse A):

1. TOP'63 14:30
2. Heeg 14:30
3. Tollebeek 14:30
4. Leeuwarden 14:00
5. Rood Geel 14:30
6. Ens 14:30
7. Oudega 14:30
8. Creil 14:30
9. Ouwe Syl 14:30
10. Scharnegoutum'70 14:30
11. De Walde 14:30
12. Arum 14:30

Oudega 2 (reserve 6e klasse I):
1. Woudsend 3 14:30
2. DWP 4 12:45
3. SC Joure 5 12:45
4. Oudehaske 4 14:30
5. Oudega 2 14:30
6. Balk 4 14:30
7. EBC 2 14:30
8. Delfstrahuizen 4 12:15
9. Jubbega 6 14:00
10. Waterpoortboys 4 12:00
11. Sleat 3 15:00
12. CVVO 5 14:00

Oudega Dames (5e klasse G):
1. Zeerobben DA1 14:30
2. Oudega DA1 12:30
3. Mulier DA1 11:00
4. Blauw wit'34  DA2 14:30
5. IJVC DA1 10:30
6. ONS Sneek DA3 12:30
7. Frisia DA1 15:15
8. SDS DA1 14:30
9. SC Joure DAJ 12:40
10. Scharnegoutum'70 DA1 15:00
11. MKV'29 DA2 12:00
12. Harlingen DAJ 13:00

OudegaHJSC B1 (2e klasse E):
1. Oeverzwaluwen B1 10:30
2. Balk B2 9:00
3. OudegaHJSC B1 10:00
4. IJVC B1 10:30
5. Renado/VVI B1 10:45
6. SC Joure B3 9:00
7. SC Emmeloord B1 14:00
8. SneekWit-Zwart B2 10:45
9. DWP B1 11:00
10. ONSTOP'63 B2 10:30
11. Sleat B1 11:30
12. Lemmer B1 12:00

OudegaHJSC C1 (3e klasse AD):
1. Blauwhuis C1 10:30
2. JV Bolsward C2 9:00
3. Mulier C1 12:45
4. Scharnegoutum'70 C1 11:00
5. OudegaHJSC C1 10:00
6. Nijland C1 10:00
7. RES C1 12:15
8. ONSTOP'63 C3 10:30
9. LSC1890 C3 10:30
10. IJVC C1 11:15
11. Akkrum C1 11:15
12. SDS C1 10:15

OudegaHJSC D1 (2e klasse AQ):
1. JV Bolsward D3 12:45
2. OudegaHJSC D1 9:30
3. Oeverzwaluwen D1 9:00
4. Makkum D1 9:00
5. SneekWit-Zwart D3 9:00
6. QVC D2 9:00
7. Heeg D1 9:00
8. Workum D2 9:00
9. Nijland D1 10:00
10. Mulier D1 11:00

OudegaHJSC D2 (2e klasse AO):
1. QVC D1 9:00
2. SneekWit-Zwart D4 9:00
3. SC Joure D6 12:00
4. Workum D3 9:00
5. Oeverzwaluwen D2 10:30
6. Sleat D2M 9:00
7. Heerenveenseboys D5 11:05
8. CVVO D4 9:00
9. LSC 1890 D4 9:00
10. OudegaHJSC D2 10:00

OudegaHJSC E1 (1e klasse AY):
1. SneekWit-Zwart E5 11:15
2. ONS Sneek E2 9:00
3. Workum E1 9:00
4. LSC 1890 E4 11:30
5. Heeg E1 10:00
6. Balk E1 9:00
7. Scharnegoutum'70 E1 9:00
8. OudegaHJSC E1 10:00
9. IJVC E1 10:00
10. RES E1 11:15

OudegaHJSC E2 (1e klasse BB):
1. JV Bolsward E2 9:00
2. Heeg E2 10:00
3. RES E2 10:45
4. OudegaHJSC E2 10:00
5. IJVC E2 10:00
6. Woudsend E1 10:00
7. Workum E2 9:00
8. Balk E2 9:00
9. Scharnegoutum'70 E2 9:00
10. ONS Sneek E3 9:00

OudegaHJSC E3 (1e klasse BI):
1. QVC E1 9:00
2. De Walde E1 10:45
3. Oeverzwaluwen E1 10:15
4. Balk E3 9:00
5. Hielpen E1 9:00
6. OudegaHJSC E3 9:00
7. CVVO E4 9:00
8. Bakhuizen E1 9:00
9. NOK E1 9:00
10. Lemmer E1 9:30

OudegaHJSC E4 (1e klasse BA):
1. OudegaHJSC E4 10:00
2. CVVO E7 11:10
3. Sleat E2 10:30
4. EBC/Delfstrahuizen E3 11:00
5. NOK E2 9:00
6. QVC E2 9:00
7. Balk E5 12:00
8. Woudsend E2 10:00
9. Heeg E4 10:00
10. Oeverzwaluwen E2 10:15

OudegaHJSC F1 (1e klasse AT):
1. De Walde F1 10:45
2. Bakhuizen F1 10:00
3. QVC F2 10:15
4. Workum F2 10:00
5. Sleat F1 9:00
6. OudegaHJSC F1 9:00
7. Balk F2 10:30
8. NOK F1 9:00
9. Hielpen F1 9:00
10. Oeverzwaluwen F1 9:00

OudegaHJSC F2 (1e klasse AU):
1. OudegaHJSC F2 9:00
2. Nijland F2 9:00
3. Balk F3 10:30
4. NOK F2 9:00
5. Renado F2 9:00
6. JV Bolsward F5M 9:00
7. QVC F3 10:15
8. Workum F3 10:00
9. Oeverzwaluwen F2 9:00
10. RES F2 9:30

OudegaHJSC F3 (2e klasse AG):
1. OudegaHJSC F3 9:00
2. IJVC F4 9:00
3. Workum F4 10:00
4. LSC 1890 F10 14:00
5. LSC 1890 F9 14:00
6. Makkum F4 11:00
7. JV Bolward F6 9:00
8. RES F3 9:00
9. ONS Sneek F8 11:15
10. De Walde F3 10:45