203-speeldagenkalender_4.jpgOp zaterdag 6 september zal Kerst Heida zijn competitiedebuut als coach van v.v. Oudega maken met een uitwedstrijd in de polder bij degradant Ens. Een week later staat de eerste thuiswedstrijd op de rol, dan komt Rood Geel uit Leeuwarden sportpark It Joo bezoeken. Naast dierendag is zaterdag 4 oktober nog op een andere manier bijzonder. Dan staat namelijk de moeder der derby's tussen Heeg en Oudega op de wedstrijdkalender. De return in Oudega vindt op 7 maart plaats.

Oudega sluit op 2 mei de competitie af met een thuiswedstrijd tegen Arum. Oudega 2 opent de competitie met een thuiswedstrijd tegen Delfstrahuizen 4 terwijl de dames ook starten met een thuiswedstrijd en wel tegen het 2e dames team van MKV'29 uit Leeuwarden, een gerenomeerde naam in het damesvoetbal.

Het complete speelschema ziet er per team als volgt uit:
Oudega 1

Oudega 2

Oudega DA1 

OudegaHJSC B1

OudegaHJSC C1

OudegaHJSC D1

OudegaHJSC D2

OudegaHJSC E1

OudegaHJSC E2

OudegaHJSC E3

OudegaHJSC E4

OudegaHJSC F1

OudegaHJSC F2

OudegaHJSC F3

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen