Sneon 23 febrewaris:
37221 14:00 Oudega VR1 Mildam VR1 Jetze Terpstra OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
78933 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 SJO Warga WWS JO9-2 Albert Reinstra OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
91954 10:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1 SVM MO19-1 HEEG
Sneon 2 maart:
107639 13:00 Workum JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1
83697 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G Oostergo JO10-1 Frâns Veldmans
88788 13:00 ST FC Meppel/Alcides MO19-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1
Sneon 9 maart:
41442 14:30 Hielpen 1 Oudega 2 HINDELOOPEN
33456 14:00 Oudega VR1 ST SJO WTTC/Udiros VR2 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
104112 14:30 Drachten JO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 DRACHTEN
104135 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-2 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO19-1 Germ-Jan Hes OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
96318 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 Workum JO17-1 HEEG
104451 10:45 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 ST Mulier/Arum/Stormvogels JO17-1 HEEG
95262 10:15 S.F. Deinum JO15-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 DEINUM
107335 10:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-2 ST SJO RVC/Langweer JO15-3 HEEG
85673 10:30 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G Harkemase Boys JO13-1 HOMMERTS
101400 09:30 Harlingen JO13-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-2G HARLINGEN
108441 09:00 Oosterlittens JO11-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 EASTERLITTENS
89364 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 Heerenveense Boys JO11-4 HOMMERTS
97086 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G SC Bolsward JO10-3 Sietske Rypma OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
106333 08:45 Workum JO9-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 WORKUM
106436 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 Zeerobben JO9-4 HOMMERTS
106810 09:00 Mulier JO9-2G SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 WITMARSUM
90170 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1G Nieuweschoot JO8-1 HEEG
94961 09:00 Arum JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G ARUM
97488 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 Woudsend JO8-1 Rients de Groot OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
91063 10:30 ST Boornbergum/Drachtster Boys MO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1 BOORNBERGUM
Sneon 16 maart:
26000 14:30 Oudega 2 Makkum 4 OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
45555 12:30 Espel VR1 Oudega VR1 ESPEL
89939 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-1 LSC 1890 JO19-1 HOMMERTS
99213 16:15 Heerenveense Boys JO19-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO19-2 HEERENVEEN
95102 13:15 Akkrum JO17-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-1 AKKRUM
104449 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO17-2 Balk JO17-2 HEEG
96506 10:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-1 Harlingen JO15-1 Arjen Hoekstra OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
107334 10:15 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO15-2 QVC JO15-1G HEEG
98656 09:30 Harlingen JO13-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO13-1G HARLINGEN
109695 08:45 LSC 1890 JO11-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-1 SNEEK
89360 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO11-2 Akkrum JO11-2 HOMMERTS
105949 09:00 Balk JO10-3 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-1G BALK
86713 09:00 NOK JO10-1G SJO Oudega/HJSC/Heeg JO10-2 OUDEMIRDUM
89811 10:00 Friesland JO9-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-1 LEEUWARDEN
93408 09:00 Woudsend JO9-2 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-2 WOUDSEND
89911 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO9-3 Zeerobben JO9-3G Rink Bootsma OUDEGA SUDWEST-FRYSLAN
92188 09:00 Oeverzwaluwen JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-1G KOUDUM
96092 09:00 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-2G SJO DFC JO8-2 HEEG
102224 09:00 ONS Sneek JO8-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg JO8-3 SNEEK
97978 16:00 Heerenveense Boys MO19-1 SJO Oudega/HJSC/Heeg MO19-1 HEERENVEEN

Programma