Oudega 1 lag vorig seizoen lekker op kampioenskoers maar het cornovirus stak een stokje voor het ontkurken van de champagne. The show must go on. Het nieuwe voetbalseizoen staat voor de deur, het coronavirus is de deur nog niet uit. Vooralsnog gaan we er vanuit dat Oudega 1 op zaterdag 29 augustus aan de bekercampagne kan gaan beginnen. Dorpshuis It Joo wordt nog druk verbouwd. De selectie van v.v. Oudega 1 (mannen) is in de breedte behoorlijk verstevigd. Vorig seizoen stroomden Durk-Jan Broersma, Wilco Leenstra en Lieuwe Wiegersma al in. De volgende jeugdspelers voegen zich dat dit seizoen bij: Johan Martens, Hertzen-Harmen de Jong, Menno Hylkema, Reinold Wassenaar, Marten Stegenga en Sander Meijer.

Al deze jeugdspelers hebben eigenlijk afgelopen seizoen(en) al even aan het vlaggenschip geroken.

Selectie voor Oudega 1 voor het seizoen 2020/2021:
Johan Altena
Cornelis Boersma
Rink Bootsma
Durk-Jan Broersma
Wybren Brouwer
Roald Buma
Rients de Groot
Æde Hoekstra
Anne-Jelle Hoekstra
Heero Hoekstra
Menno Hylkema
Pieter Hoogterp
Tsjerk Hoogterp
Hertzen-Harmen de Jong
Wilco Leenstra
Johan Martens
Sander Meijer
Idsert Osinga
Ate Terpstra
Jelle Terpstra
Mark Walinga
Reinold Wassenaar
Douwe Wiegersma
Lieuwe Wiegersma
Jacco Zijlstra

 

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen