Door het oplaaiende coronavirus is het amateurvoetbal net als in het voorjaar opnieuw aan banden gelegd. In ieder geval vanaf morgen (woensdag 14 oktober) voor een periode van 4 weken. Om het aantal reisbewegingen zo klein mogelijk te houden geldt dit zowel bij de senioren als de jeugd voor de wedstrijden. Senioren mogen ook niet trainen, de jeugd wel maar mag geen gebruik maken van de kleedkamers. Concreet betekent het dat alle wedstrijden tot en met zaterdag 7 november zijn afgelast. Over twee weken wordt de situatie geëvalueerd maar het zal weer stil zijn op ons sportpark It Joo.

• Alle trainingen voor leden vanaf 18 jaar worden stil gelegd;
• De jeugd tot 18 jaar mag doortrainen, dit in overleg met de jeugdtrainers van OHH;
• Ouders/verzorgers mogen niet kijken tijdens de trainingen, alleen halen/brengen is toegestaan;
• De kleedboxen blijven gesloten, douchen en omkleden bij It Joo is dus niet mogelijk;
• Alle wedstrijden van zowel de junioren als de senioren gaan niet door.

Het is belangrijk dat een ieder zich aan deze maatregelen houdt. We hopen dat er over 4 weken weer wat meer mogelijk is, we houden jullie op de hoogte van eventuele nieuwe ontwikkelingen. We hopen dat iedereen gezond blijft en dat we jullie vanaf 12 november weer mogen begroeten op het sportveld.

Bestuur V.V. Oudega

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen