Zoals iedere laatste zaterdag van de maand wordt ook vandaag op deze 31 oktober 2020 het oud-papier in de dorpskern van Oudega door de leden van v.v. Oudega opgehaald. Maar misschien komt daar binnenkort een einde aan. Door verminderde vraag vanuit Azië en Amerika is de oud-papier prijs dermate ver gekelderd dat de gemeente Súdwest-Fryslân dit vanaf 1 januari 2021 niet verder aanvullen wil. Dit zou voor de voetbalclub een enorme strop betekenen. Het was een leuk zakcentje voor de club, temeer omdat het niet de beschikking over een eigen kantine heeft. 

Bovendien kostte het de inwoners van Oudega en omstreken niets. Een win-win situatie dus, zij het oud-papier kwijt en de club na een ochtend in de maand inspanning weer wat poen op de rekening. Dit zou net als bij andere verenigingen in het dorp een enorm gat in de begroting van de club slaan. Her en der zijn ondertussen lijntjes naar politieke partijen in de gemeente geworpen en er zijn in de raad ook al vragen over gesteld. Om de clubs een steuntje in de rug te geven verzoeken wij u vriendelijk op de petitie tegen de afschaffing van deze oud-papier actie te tekenen:

https://www.petities.com/oud_papier_inzamelaars_gemeente_sudwest_fryslan_willen_doorgaan?utm_source=whatsapp

Bij voorbaat hartelijk dank!

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen