Het zal u opvallen zijn maar in deze lange coronatijd duiken we de laatste tijd regelmatig het archief in van v.v. Oudega. Want zonder heden geen verleden. Tot een jaar of 10 geleden togen de leden van v.v. Oudega (vanaf een jaar of 16) kort na de Kerstdagen over soms ijzige wegen naar De Rolpeal in Workum om daar haar mixtoernooi af te werken. En ook om de Kerstkilo's af te trainen. Maar deze kilo's kwamen er later die avond in café De Trije Doarpen in Oudega wel weer aan. Het was altijd een beregezellige avond. 

Op onze facebook-pagina is in twee video's de uitslag van het mixtoernooi van 2009 terug te zien.

Vandaag de dag vindt het mixtoernooi in het plaatselijke It Joo plaats gevolgd door de nieuwjaarsreceptie. Maar door het coronavirus zal dat dit jaar (begin 2021) helaas ook geen doorgang vinden.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen