Wat een mooie en gezellige middag moest worden eindigde voor mij met een flinke domper:
afgevoerd worden met een ambulance naar Sneek. Daar hebben ze mijn enkel terug 'in de kom' kunnen zetten en hebben ze een gebroken kuitbeen geconstateerd. Met een gipsspalk kon ik diezelfde avond weer naar huis. Vanmorgen ben ik gezien door de traumachirurg in Groningen. Mijn enkel staat niet recht en volgende week woensdag zal dit door het plaatsen van een schroef gecorrigeerd worden. 

Dan krijgen mijn enkelbanden ook de rust om te herstellen.

6 weken rust en daarna begint de revalidatie. Ik hoop dat ik goed genoeg herstel om mijn plek als keeper volgend jaar weer in te kunnen nemen.
Heel erg bedankt voor de beterschapswensen die zowel op de website als twitter te lezen waren. Succes in de volgende ronde van de beker!
 
Met vriendelijke groet,
Arjan Levinga
vv Wagenborger Boys

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen