Een speler die in de bosjes aan het overgeven was, de coach die de opstelling thuis had laten liggen....was het de wedstrijdspanning of toch het laatste biertje van vrijdagavond? De voorbereiding van Oudega 1 op de derby tegen IJVC 3 verliep niet geheel vlekkeloos op deze regenachtige zaterdagmiddag 30 oktober 2021. De fotosessie in het gloednieuwe tenue beschikbaar gesteld door Koopmans palenkraken (voorkant shirt) en J. Koopmans maritieme multidiensten (achterkant shirt) verliep dat wel maar dit werd weer gevolgd door een rommelige eerste helft. 

De thee deden de oranjehemden goed want het gaf in het tweede bedrijf (gesteund door de wind in de rug en spelend richting de kantine) vol gas en de wedstrijd kantelde volledig. Uiteindelijk kwam er een 6-2 eindstand op het scorebord te staan. Klik hier voor het fotoverslag van deze derby.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen