Met teleurstelling hebben wij als v.v. Oudega de coronamaatregel voor de amateursport ervaren zoals die gisteravond in een persconferentie is verkondigd. De amateursport wordt voor de komende 3 weken verder aan banden gelegd. Tussen 17 uur en 5 uur mag er niet meer gesport worden, kortom vanaf maandag 29 november is trainen eigenlijk onmogelijk want op de kabouters na traint iedereen in de avonduren. Wedstrijden die voor 17:00 afgelopen zijn, zijn vooralsnog wel mogelijk al beraad de KNVB zich over het stopzetten van de competitie's. 

Dit zou een vroege winterstop betekenen, alhoewel later dan vorig jaar toen de competitie's door het virus halverwege oktober werden stopgezet en ook niet meer hervat werden. We gaan vooralsnog niet van het laatste uit en blijven de nieuwsberichten volgen.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen