Net als in de derby tegen Heeg 3 eerder dit seizoen zorgde een goal in extremis voor ontlading op sportpark It Joo in Oudega. Was in de de moeder der derby's Mark Walinga de gevierde man daar was in het duel van gistermiddag tegen laagvlieger NOK 3 middenvelder Jelle Terpstra het feestvarken. In een hele moeizame wedstrijd alsnog dus de drie punten voor de thuisploeg. Oudega blijft daardoor meedoen om het kampioenschap al staan zowel Heeg 3 en De Wâlde 2 er beter voor. 

De gasten uit Nijemirdum/Oudemirdum speelden brutaal en zeer gedisciplineerd. Op deze prachtige eerste zaterdag van maart was sportpark It Joo bij lange na niet uitverkocht terwijl er de laatste zaterdagen al niet gevoetbald was door de voorjaarsvakantie. Misschien gaf Oudega dit niet de energie die het anders op de de eigen mat brengt. De blauw witten kwamen iets over het half uur met een mooi diagonaal schot op voorsprong maar het antwoord van de oranjehemden kwam in de persoon van Anne-Jelle Hoekstra snel. In de tweede helft was Oudega heer en meester en kreeg het enkele prima kansen maar spits Pieter Hoogterp en Anne-Jelle Hoekstra wisten er geen raad mee. NOK loerde met snelheid op de counter maar werd in het tweede bedrijf niet echt meer gevaarlijk. Daar bijna iedereen al rekening had gehouden met een gelijkspel sloeg Oudega in de persoon van Jelle Terpstra alsnog toe. Dit was in de tweede minuut van de blessuretijd. Daarna was het nog drie minuten billenknijpen maar Oudega sleepte de punten over de streep. Volgende week de derby in IJlst tegen IJVC 3, aanvang bij de Kypmantsjes is 14:30.

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen