Velen hadden vrijdagochtend 1 april weinig gegeven dat er 's avonds op sportpark It Joo gevoetbald kon worden. Het heilige gras lag bedekt met een flink pak sneeuw maar cosul Altena nam geen overhaaste beslissing en dat bleek goud waard. Rond 15:00 bleek de meeste sneeuw te zijn verdwenen en dus kon er 's avonds gevoetbald worden. Oudega 45+ kon op deze avond bij vlagen een vuist maken en pakte een punt meer dan twee weken geleden in Hommerts. Ook de dag er op was het fris op sportpark It Joo maar de zon liet ziet ook regelmatig zien. De zon schijnt ook figuurlijk voor ons damesteam. 

De kampioenskoorts neemt met de week toe maar "Parijs" is nog steeds ver en er komen nog enkele lastige wedstrijden zoals de topper op zaterdag 30 april tegen SC Bolsward. Zonder groots te spelen legde het team van trainer/coach Dave van der Leij gistermiddag Sneek Wit Zwart VR2 op de pijnbank: 4-0.

Foto's 45+ voetbal vrijdagavond 1 april 2022

Fotoreportage Oudega VR1 - Sneek Wit Zwart VR2

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen