Van de zomer in de herfst. Op een fris, stormachtig en buiïg sportpark It Joo speelde Oudega 2 haar tweede bekerwedstrijd tegen Heerenveense Boys 9. Een verzameling van routiniers en talenten. Het werd een oorwassing voor ons schaduwteam. Oudega leek met pijn en moeite met een brilstand de rust in te gaan maar op slag van rust sloeg de Feansters alsnog toe. Na de thee ging het hard en moest doelman Rinze Veenstra regelmatig zijn visvergunning tonen: 0-5. Oudega is hiermee uiteraard uitgeschakeld, hetzelfde geldt voor het vlaggenschip van v.v. Oudega. 

Derde klasser Waterpoort Boys bleek na een prachtige opkomst van de spelers, begeleid met vuur- en vlagwerk, met 0-3 te sterk voor de equipe van coach Jimte Koopmans. Oudega VR1 gaat na de 3-0 zege op VVI wel de koker in, volgende week zaterdag start eindelijk de competitie. Klik hier voor het fotoverslag van Oudega 2 - Heerenveense Boys 9 en nog enkele foto's van Oudega 1 - WPB 2 (voornamelijk de opkomst).

Plaats reactie


Beveiligingscode
Vernieuwen